Dysk przenośny 1 TB. Pojemny, mobilny i wytrzymały

Dysk przenośny 1 TB. Pojemny, mobilny i wytrzymały

Potrzebujesz pojemnego, bardzo szybkiego, ale jednocześnie wytrzymałego i bezpiecznego dysku przenośnego? Propozycje marki Samsung to idealne rozwiązania dla wymagających użytkowników, dla których zwykłe pamięci USB lub dyski HDD to za mało.

Chmura nie zawsze się sprawdza, a dysk pSSD to pewne rozwiązanie

Przechowywanie plików w chmurze jest przydatne, gdy chcesz mieć dostęp do dokumentów zarówno w pracy, jak i w domu z różnych urządzeń. Synchronizacja niewielkich ilości danych w chmurze bywa przydatna, ale wystarczy brak dostępu do Internetu lub chęć synchronizowania dużych plików lub większych ilości danych, a wtedy pojawiają się spore problemy. Bardzo szybki dysk przenośny SSD to najpewniejsze rozwiązanie, które możemy mieć zawsze ze sobą. W pracy, podłączamy go do służbowego sprzętu i pracujemy normalnie zapisując dane na dysku przenośnym SSD Samsung, a po pracy odpinamy, chowamy do kieszeni i zabieramy do domu. Proste i pewne rozwiązanie.

Oczywiście nie ma żadnych problemów z transferem danych i zależnością od połączenia z Internetem. Przykładowo dysk przenośny Samsung SSD T7 o pojemności 1 TB jest lekki, szybki, wytrzymały i stylowy. Duża ilość danych? Żaden problem – transfer danych podczas kopiowania, przy użyciu dodanego do zestawu kabla USB Typu C to nawet 1050 MB/s. Poza tym dysk waży zaledwie 58 gramów i mierzy 85 x 57 mm przy grubości zaledwie 8 mm, więc zabranie go ze sobą nie jest żadnym problemem.

Pełna kompatybilność i brak ograniczeń!

Dysk Samsung T7 posiada port USB Typu C i jest kompatybilny z większością urządzeń, zarówno najnowszych smartfonów z portem USB Typu C, jak również starszych komputerów z portami USB Typu A – wystarczy wybrać odpowiedni kabel transferowy dołączony do zestawu. To ogromna wygoda, bowiem nad zapisanymi na dysku dokumentami możemy pracować zarówno z poziomu służbowego laptopa, jak i prywatnego smartfonu np. chcąc dokonać drobnej korekty i wysłać coś mailem. Dysk będzie pracował bezproblemowo ze wszystkimi zgodnymi urządzeniami z systemami Windows, Mac, jak również urządzeniami mobilnymi z systemem Android oraz konsolami do gier. Poza tym pojemność 1 TB pozwala na zapisanie zarówno danych związanych z pracą, jak i mnóstwo ulubionych filmów, które umilą czas np. podczas służbowej podróży.

 

Artykuł powstał w ramach współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska.