Co na prezent dla fana esportu? To wcale nie jest takie trudne!

Co na prezent dla fana esportu? To wcale nie jest takie trudne!
fot. unsplash.com

Święta już za kilka dni a razem z nimi przepiękne chwile spędzone z bliskimi. Jednak nim na luzie usiądziemy do świątecznego stołu, pozostaje jeszcze kwestia prezentów. Co podarować wielbicielowi esportu?

Karta prezentowa

Powiedzmy sobie szczerze – nie ma sensu kupować fanowi esportu elektroniki czy wyposażenia. On sam doskonale wie, czego mu potrzeba. W idealnych warunkach, możesz zwyczajnie spytać, co dana osoba chciałaby dostać pod choinkę. Jednak nie zawsze mamy taką możliwość. Wtedy ratują nas karty prezentowe, będące rozsądną alternatywą dla kolejnej pary ciepłych świątecznych skarpet.

Elektronika to droga sprawa, jednak w tym przypadku warto dać mniej, a resztę osoba obdarowana sobie dołoży. Nie orientując się w temacie esportu i dziedzinie, którą się interesuje, można bardzo prosto nie trafić z prezentem. A przecież chodzi o to, aby wszyscy byli zadowoleni.

Zabawne gadżety tematyczne

W ubiegłym roku ogromną popularnością cieszyły się fotele gracza z wbudowaną mini lodówką. Dzięki niej, osoba pochłonięta grą nie musi obawiać się, że zabraknie jej czegoś zimnego do picia podczas sesji. Bardzo fajnym pomysłem są również wszelkiego rodzaju koszulki, czapeczki czy nawet bokserki z motywem gamingowym.

Nie można również zapominać o zabawnych kubkach, które czasem można podpiąć do laptopa, aby dłużej utrzymały ciepło ulubionej kawy czy herbaty. Fajną propozycją mogą być również bezprzewodowe słuchawki, które sprawdzą się nie tylko w esporcie.