Premiera Xbox Stereo Headset już niebawem. Zobacz szczegóły!

Premiera Xbox Stereo Headset już niebawem. Zobacz szczegóły!
fot. unsplash.com

Xbox Stereo Headset to marzenie każdego wielbiciela gier. Jego nową odsłonę będzie można nabyć w sklepach już 21 września. Niecierpliwi mogą już składać zamówienia i czekać na przedpremierowe egzemplarze!

Nie takie zwykłe słuchawki

Mają w sobie wszystko to, czego potrzebują gracze. Z jednej strony to niesamowita wydajność, z drugiej, zadziwiająca funkcjonalność. Wszystko to zapewnia niezwykłe wrażenia podczas gru na konsoli, komputerze PC i urządzeniach mobilnych. Producent obiecuje pełną kompatybilność i bezproblemowe użytkowanie przez długie lata. 

Plusy Xbox Stereo Headset

Czego wymagamy od dobrych słuchawek do Xbox? Po pierwsze, muszą mieć niezawodny mikrofon. Dobrze, aby były wygodne, bo czasem ma się je na uszach nawet przez kilkanaście godzin. Niezbędne jest również, aby miały łatwy dostęp do pokrętła regulacji głośności. W przypadku Xbox Stereo Headset mamy to wszystko, a nawet więcej!

Producent gwarantuje wierne odwzorowanie pierwotnie nagranych dźwięków. Obiecuje również wydajność w zakresie średnich i wysokich częstotliwości z mocnym basem. Ma przenosić doświadczenie dźwięku na wyższy poziom dzięki systemom Windows Sonic, Dolby Atmos i DTS Headphone:X. Warto dodać, że część z tych udogodnień może być dodatkowo płatna. 

Xbox Stereo Headset — cena

Producent sugeruje cenę detaliczną na poziomie 269 zł. Wydaje się, że jak na takiej klasy sprzęt, jest to naprawdę przyjemne dla portfela rozwiązanie. Raczej nie można liczyć na  sporo obniżki. W przypadku produktów tego kalibru zdarza się to niezwykle rzadko.