Wciąż trwają prace nad poprawą Cyberpunk 2077. Co zmienia aktualizacja patch 1.5?

Wciąż trwają prace nad poprawą Cyberpunk 2077. Co zmienia aktualizacja patch 1.5?
fot. unsplash.com

Od kiedy premiera Cyberpunk 2077 stała się faktem, nie milkną komentarze odnośnie jej stanu i błędów. Polscy twórcy jednak nie chowają głowy w piasek i wciąż pracują nad usprawnieniem gry. Ostatnio wyszła kolejna już aktualizacja, nazywana roboczo patch 1.5. Co zmienia?

Oficjalna transmisja

CD Projekt RED za punkt honoru postawił sobie doprowadzenie najnowszej odsłony swojego flagowego projektu do stanu perfekcyjnego. Nie oszukujmy się, trochę im jeszcze brakuje, jednak najnowsza aktualizacja wprowadza wiele bardzo ciekawych rozwiązań.

Zmiana była tak duża, że postanowiono przeprowadzić specjalną oficjalną transmisję, podczas której twórcy omówili najważniejsze zmiany. Co najbardziej chyba cieszy, w końcu można grać w Cyberpunka 2077 na konsolach nowej generacji, tj Xbox Serie X|S i Play Station 5.

Więcej informacji ze świata gier znajdziesz na: gameclash.pl

Spore zmiany

Przede wszystkim wprowadzono ulepszenia w drzewku talentu i perkach. Do tego lepiej działa sztuczna inteligencja, a co za tym idzie, ulice nie będą już wydawać się puste. Bardziej realna wydawać się będzie również reakcja przechodniów. Poprawiona została rownież walka NPC oraz czytelność mapy. Wprowadzono też nowe sekrety w misjach oraz naprawiono wyskakujące po premierze błędy w tym zakresie. Pracowano również nad warstwą wizualną Cyberpunk 2077.

Zmieniają się również parametry techniczne, bo jak ogłosili producenci, po 15 czerwca w grę nie zagrają już użytkownicy Windowsa 7. Zmienione zostały również minimalne wymagania techniczne odnośnie karty graficznej. Wcześniejsza NVIDII 700 Series wymieniono na NVIDĘ GTX 970. Czy to oznacza, że wielbiciele gry muszą kupić lepszy sprzęt? Na to wygląda…