100 Thieves tworzy własną grę. To odważny ruch tej organizacji!

100 Thieves tworzy własną grę. To odważny ruch tej organizacji!
fot. unsplash.com

Zaczęło się od niepozornej organizacji. Obecnie 100 Thieves to jedno z multi milionowych przedsiębiorstw, rozpoznawalnych w całym esporcie. Nie spoczywają jednak na laurach, chcąc rozszerzyć swoje wpływy na gamingowy świat. I to w sposób bezpośredni.

Od byłego gracza do milionera

Kiedy profesjonalny gracz Call of Duty, Matthew Haag postanowił zrealizować swój projekt, wielu nie dawało mu szans. Dzięki wsparciu Clevelad Cavaliers i firmy Quicken Loans, 100 Thieves zaczęło działać. Ekspansja poszła błyskawicznie. W ciągu 5 lat stali się ważnym elementem świata gamingowego. I chcą iść jeszcze dalej.

Project X

Nowa inicjatywa nosi niewiele mówiącą nazwę Project X. Do oficjalnych informacji nie przechodzi zbyt wiele, a cały projekt jest otoczony wielką tajemnica. Wiadomo jedynie, że w cały proces tworzenia gier mają być zaangażowani profesjonalni gracze i fani organizacji. Mimo że nie wiadomo w jakiej konwencji będzie utrzymana ta gra, wielu już zapewnia, że kupi ją jeszcze w przedsprzedaży. Bo firma 100 Thieves to dla nich gwarancja sukcesu.