Riot Games już w Polsce! Największy festiwal dla fanów już niebawem!

Riot Games już w Polsce! Największy festiwal dla fanów już niebawem!
fot. unsplash.com

Uniwersum stworzone przez Riot Games gromadzi całe rzesze fanów. I to właśnie dla nich weekend 19- 21 sierpnia będzie największym świętem. Jeżeli do nich należysz, czym prędzej rezerwuj sobie nocleg w Łodzi. Centrum Nauki i Techniki EC1 zmieni się nie do poznania!

Meet a Rift

Pod tą nazwą kryje się właśnie pierwszy festiwal dla miłośników i zagorzałych fanów gier Riot Games. Patronat nad tym wydarzeniem objęła marka Displate, Alior Bank oraz Mastercard. Gry z tego amerykańskiego studia  urosły do rangi kultowych, a zgromadzona wokół niej społeczność jest jedną z najbardziej zaawansowanych na świecie. Wszyscy korzystający z entuzjazmem podchodzą do każdej nowej inicjatywy, sprawiając, że tam są rozpoznawalni. Niejednokrotnie czują się jak w rodzinie. Teraz będzie okazja, aby spotkać się nie on-line, a na żywo.

Zobacz również: Najczęstsze kontuzje w e-sporcie. Nie uwierzysz, na co cierpią zawodowi gracze!

Całe uniwersum w jednym miejscu

Meet a Rift to festiwal, który nie będzie skupiał się na jednej konkretnej grze, a na całym świecie stworzonym przez Riot Games. Będzie więc i miejsce na muzykę, komiksy, a także cosplaye. Co istotne, wstęp na wszystkie wydarzenia jest całkowicie darmowy. W piątek, 19 sierpnia będzie można uczestniczyć w wydarzeniach w łódzkim EC1 od 15:00 do 20:00, w sobotę od 11:00 do 20:00 a w niedzielę od 11:00 do 18:00.

Szukasz więcej informacji z regionu? Zobacz portal lodzinfo.pl