Fotel dla gracza z wbudowaną lodówką – kiedy będzie dostępny w regularnej sprzedaży?

Fotel dla gracza z wbudowaną lodówką – kiedy będzie dostępny w regularnej sprzedaży?
fot. unsplash.com

Nic nie irytuje bardziej, niż nagły napad głodu albo pragnienia, gdy akurat nie można przerwać gry. Producent słynnego napoju Dr Pepper wyszedł naprzeciw tym oczekiwaniom i stworzył sygnowany swoją marką fotel skrojony na te właśnie potrzeby.

Aby grać bez przerwy

Dr Pepper ten unikalny fotel stworzył razem z gwiazdą platformy Twitch, streamerką, Lesile Ann Fu. Bardziej obeznani w temacie zapewne znają ja pod pseudonimem Fuslie. Na twitterowym koncie Leslie Ann Fu możemy już zobaczyć pierwsze zdjęcia gotowego fotela. Jest masywny, z wygodnym oparciem, szerokimi podłokietnikami oraz wysuwanym i regulowanym podnóżkiem.

Wspomniana lodówka jest wbudowana w podłokietnik fotelowy tak, aby gracz mógł sięgnąć po ulubione przekąski i napoje bez pauzowania gry. Pomieści ona 18 puszek napoju albo kanapki czy każde inne jedzenie. Dodatkowo, w drugim podłokietniku jest specjalne miejsce na już otwarte napoje tak, aby się nie wylały. Ten fotel to spełnienie marzeń każdego wielbiciela gier komputerowych, który spędza wiele godzin dziennie w wirtualnej rzeczywistości.

Gdzie można go kupić?

Niestety, na chwilę obecną można go jedynie otrzymać grając w konkursie z mobilnej aplikacji zakupowej NTWRK. Wystarczy się tam zalogować i liczyć na niebotyczne szczęście. Nigdzie nie podano, czy i kiedy ten mebel będzie dostępny w regularnej sprzedaży. Jednak patrząc na to, jaką robi furorę w sieci, zapewne jego sprzedaż będzie tylko kwestią czasu.

O ewentualnych możliwościach zakupu oraz cenie, która zapewne będzie dosyć spora, będziemy informować na bieżąco.