Wyciekły dane z bazy gier GeForce NOW. Właściciele PC mogą otwierać szampana!

Wyciekły dane z bazy gier GeForce NOW. Właściciele PC mogą otwierać szampana!
fot. unsplash.com

Nie ma nic bardziej irytującego, niż dawno wyczekiwana gra, która okazuje się, że jest tylko na konsole. Tak, jakby PC-ty były jakieś gorsze? Z ostatnich nieoficjalnych informacji wynika, że kultowe gry z GeForce NOW mogą wyjść również na komputery stacjonarne!

Akcja Igora July

Na trop wpadł znany youtuber, Igor July. Znalazł on w Internecie informacje, które zelektryzowały jego samego i tysiące innych subskrybentów. Oto w planach wypuszczenia na PC znalazły się gry takie jak:

  • God of War
  • Demon’s Souls
  • Ghost of Tsushima
  • Ratchet & Clark
  • Horizon: Forbidden West 
  • Grań Turismo 7 

Wyciek informacji jasno ponoć wskazuje, że te gry pojawią się w Epic Games Store, a także na Steam. Wynikałoby z tego, że z tych gier będą mogli korzystać również użytkownicy na PC.

Nie będzie niespodzianki?

Nowe informacje wskazują, że w planach jest pojawienie się gier które nie były nigdy esclusive’ami dla Play Station, ale nie były wcześniej zapowiedziane. Mowa tu o reamsterach GTA 3, GTA Vice City oraz GTA san Andreas. Czy to jednoznaczny dowód, że powstaną właśnie takie gry? Tego nikt nie wie na 100%.

Jak to w przypadku takich informacji z przecieków bywa, część z nich może nigdy nie zobaczyć światła dziennego. Dopiero gdy zobaczymy efekty zapowiedziane w przeciekach, będziemy mieć konkretny dowód na ich prawdziwość. Bo jak stare powiedzenie mówi, w każdej plotce jest ziarno prawdy, czyż nie?