Nowe karty FIFA 23 – znajdą się na nich wielkie gwiazdy światowego formatu!

Nowe karty FIFA 23 – znajdą się na nich wielkie gwiazdy światowego formatu!
fot. unsplash.com

To już pewne – EA Sports wprowadzi nowe karty Bohaterów w FIFA 23. Kanadyjscy twórcy w tym przypadku bardzo się postarali, wydając je w niesamowitej otoczce, związanej z nietypową współpracą. Będzie na co popatrzeć!

Premiera FIFA 23

Nie da się ukryć, że wielu wielbicieli gry FIFA z niecierpliwością czeka na jej nową odsłonę. Raz po raz można w internecie przeczytać o przeciekach dotyczących szczegółów gry oraz poszczególnych rodzai rozgrywek. Najbardziej pożądanymi wiadomościami są te dotyczące Ulitmate Team, czyli rozgrywkami które cieszą się największą popularnością wśród graczy.

Zobacz również: FIFA bez Inter Mediolan. Jakie zespoły podpisały jeszcze umowę na wyłączność z Konami?

Kiedy EA Sports w oficjalnym komunikacie opowiedziało o nowych przedstawicielach grupy Bohaterów, w Sieci zawrzało. Karty ich można będzie zdobyć w unikatowej wersji a sama premiera odbędzie się z wyjątkową sztampą. Nawet jak na EA Sports.

Co nowego w grupie bohaterów?

Do tej grupy trafiają zasłużeni piłkarze, którzy być może nie są na tyle znani, aby trafić do karty ikon FIFA, ale odegrali ogromną rolę w piłce nożnej na mniejszą skalę. Podczas premiery FIFA 2022 do tego grona dołączył Jerzy Dudek. FIFA 23 to nowe postaci, z których warto wymienić Yaya Toure, Park Ji-Sung, Ricardo Carvalho czy Landon Donowan i Claudio Machisio. Ich postaci są już dostępne w Internecie, w komiksowej odsłonie.

Więcej sportowych informacji znajdziesz również na portalu sport24h.pl