Czym jest SHIFT7? Nie chodzi wcale o nowe walki celebrytów w klatkach!

Czym jest SHIFT7? Nie chodzi wcale o nowe walki celebrytów w klatkach!
fot. unsplash.com

Twórcom SHIFT7 udało się połączyć sport, muzykę i lifestyle. Jak? Wystarczyło zaprosić topowych twórców internetowych do wspólnych zawodów gamingowych. Jedno jest pewne- żadna z ośmiu drużyn nie odpuści!


Tajemnicze zapowiedzi

Kiedy gwiazdy brylujące na Instagramie zaczęły publikować dziwne instaseories z podpisem „nowy wymiar walk”, większość domyślała się jednego. Że będą to nowe walki typu MMA, a na to, po ostatnich skandalach z nią związanych, nikt raczej nie miał ochoty. Okazało się jednak, że to był całkowicie fałszywy trop. Prawda okazała się zupełnie inna, bo zamiast nowego fight clubu, powstanie kolejna liga gamingowa.

Formuła SHIFT7

W premierowej edycji o wygraną będzie rywalizowało osiem drużyn. Ich zmagania w rozgrywkach on-line i turniejach na żywo z pewnością będą oglądać całe rzesze fanów. W kalendarzu trzeba sobie zapisać aż pięć turniejów finałowych, gdzie zawodnicy będą zmagać się ze sobą w pięciu tytułach gier. Rozgrywki finałowe odbędą się w The Collective – The Box na stadionie Legii Warszawa.

Co najważniejsze, do zespołów pod wodzą instagramowch celebrytów będą mogli dołączyć również fani, którzy będą walczyć w rozgrywkach – eliminacjach. Odbywać się one będą przed każdymi turniejami. Nie obowiązują tu żadne limity wiekowe oraz poziom umiejętności. Wszystko w imię zasady, niech wygra najlepszy!

Szukasz nowinek z cyfrowej sieci? Zobacz magazyninternet.pl

Kto zagra w SHIFT7?

W rozgrywkach wystąpi osiem drużyn. Oto szczegółowa rozpiska:

  • Legia F&F – Krzy Krzysztof, Bartosz Kapustka, Łukasz „Juras” Jurkowski, Milosz93, Polsko
  • Chillwagon – Borixon, Kosza, Olszakumpel, Qry, Zetha
  • Grail Point – Paweł, Bagi, Hubi, Maciek i Ubrania, Witu
  • Hypetalk- Mr.Polska, Młody Dron, Leo, Kuuuubs, Karz
  • Team X- Sheo, Czaro, Monia, Pati, Karol Pieszko
  • Internaziomale – Żabson, Young Leosia, Rybson, ADM, Olaf

Twórcy nowej ligi gamingowej chcąc podtrzymać fanów w niepewności, nie odkrywają wszystkich kart dotyczących uczestników. Skład dwóch ostatnich zespołów jest, póki co owiany tajemnicą.