Pierwsze testy Call of Duty: Vanguard. Gracze wersji beta mają o czym rozmawiać!

Pierwsze testy Call of Duty: Vanguard. Gracze wersji beta mają o czym rozmawiać!
fot. unsplash.com

Nie tak dawno ruszyły pierwsze beta testy długo wyczekiwanej przez wszystkich gry Call of Duty:Vanguard. Póki co, w najnowszą wersję CoD można zagrać tylko na konsolach Play Station, ale szybko może się to zmienić.

Kultowa gra w nowej odsłonie

Call of Duty to seria gier komputerowych z gatunku strzelanek pierwszoosobowych. Gracz jest umieszczony w samym środku zawieruchy wojennej i wraz z innymi graczami musi wykonać konkretne misje. Początkowe części krążyły wokół II Wojny Światowej. Jednak już od 2007 roku są one osadzone w realiach współczesnych. 

Gracze kochają tę serię za dynamiczną akcję, świetną grafikę i wciągający scenariusz. Gra otrzymała również nowe życie od Call of Duty 4: Modern Warfare, gdzie przez internet może grać kilku graczy naraz w tej samej misji. Umożliwia to również graczom ulepszanie posiadanego sprzętu wojskowego i umiejętności. Dużą satysfakcję daje również eliminacja przeciwników. 

Call of Duty:Vanguard

W tej wersji zdecydowanie nie porywa tempo gry. Miłośnicy dynamicznej akcji i szybkich rozgrywek tu nie doczekali się powrotu do korzeni. Plusów jest jednak o wiele więcej, a najmocniejszym z nich jest fakt, że twórcy bardzo szybko reagują na wszelkie konstruktywne sugestie graczy beta. Ulepszono już spawny w trybie Patrol, rozpoczęli również prace nad modernizacją widoczności oraz audio. 

Do premiery coraz bliżej

Sledgehammer, twórca CoD nie wypowiedział się jednoznacznie co do terminu premiery najnowszej odsłony tej gry. Jest jednak nadzieja, że jeżeli zespół twórców tak dobrze pracuje już od samego początku, słuchając swoich graczy, to powstanie niezwykła gra. Będzie nie tylko skrojona na miarę potrzeb statystycznego gracza, ale wzbudzająca zachwyt nawet w najbardziej wymagających użytkownikach.